ما دراینترتک توسعه فروش محلی و صادراتی شما را در خارج از کشور پشتبانی می کنیم. به راحتی می توانید نمایش محصولاتتان در محیط خارجی را از دفتر فعلی خود نظارت و مدیریت کنید. هنگامی که ترویج توسط ما انجام می شود، نیازی نیست نگران هزینه‌های نمایشگاهی بالا، بازاریاب، مسائل بوروکراتیک، ارتباطات نادرست زبانی یا نگرانی‌های لجستیکی گران قیمت باشید.

 enterMarts یک وب سایت (Business to Business(B2B بین المللی و به زبان ساده تر محلی برای معرفی محصولات فروشنده به تجار و بازرگانان خریدار در سایر کشورها است . این پلتفرم مجازی و آنلاین برای انجام معاملات بین کسب و کارها و همچنین فرآیند یافتن شریک کاری و خریدار جدید راه اندازی شده است. در enterMarts فروشنده سعی می کند خریدارانی را پیدا کند که شرکت یا یک کسب و کار هستند و یا با کاربر نهایی برای فروش محصولات در ارتباط می باشند.

enterMarts پایگاه صادرات و تجارت الکترونیک است که می تواند امور خرید و فروش را با سرعت و سهولت بیشتری انجام دهد. ارکان مرتبط با تجارت همچون تامین کنندگان، خریداران، ترانزیستورهای دریایی محصولات ، پشتیبانی و انبار، سرویس های بازرسی، کاربری های نرم افزار و… در این سایت جمع می گردند. enterMarts به شرکت ها و فروشگاه ها کمک می کند تا با یکدیگر در ارتباط بوده و بتوانند محصولات و خدمات خود را به یکدیگر به فروش برسانند. در واقع مشتری enterMarts کاربر عادی نیست و یک شرکت و فروشگاه که قصد خرید کالا برای مصارف کارخانه یا شرکت را خود دارد.

تمایل به عضویت در پایگاه صادرات و تجارت الکترونیک و برخورداری از خصوصیات ویژه آن را دارید ؟